Защита от комаров, мух, ос и моли

СМЕРТЬ ВРЕДИТЕЛЯМ СМЕРТЬ ШКІДНИКАМ 500МЛ Увеличить

Смерть вредителям №2 500 мл, оригинал

Новое

Производитель  Итал Тайгер
Страна производительУкраина
Тип средстваАэрозоль
Основное назначение средстваОт всех видов насекомых
Объем500.0 (мл)
Дополнительные характеристики
Количество в упаковке20

Подробнее

35,00 грн.

Данный товар не продается по одной единице. Вы должны выбрать по крайней мере 20 единиц данного товара.

Описание

«Смерть шкідникам № 1» - найбільш ефективний універсальний засіб для знищення будь-яких літаючих і повзаючих комах з подвійною дією.

«Смерть шкідникам № 1» - готовий до побутового та комунального використання засіб, що забезпечує миттєву дію і тривалий залишковий ефект (21 день)

Вже за 30 сек - видимий результат!

Засіб «Смерть шкідникам № 1» виробляється на сучасному європейському обладнанні в поліпропіленових флаконах з кришкою-тригером об'ємом 250 мл, 500 мл. з використанням ефективних діючих речовин - пиретрин і дельтаметрин, виробництва італійського підприємства «ACTIVA Srl». Має запах соснової есенції.

Для зниження небезпеки випадкового вживання дітьми, до засобу додається гірка речовина Bitrex.

Для засобу «Смерть шкідникам № 1» була вибрана найбільш вигідна та безпечна упаковка з кришкою-тригером, що дозволяє використовувати побутовий інсектицид у повному обсязі. На відміну від препаратів в аерозольній упаковці, засіб «Смерть шкідникам № 1» не містить шкідливі для навколишнього середовища озоноруйнівні речовини, до того ж, складається з 100% засобу, на відміну від аерозольних упаковок, в яких половина обсягу - стиснене повітря.

СКЛАД: 100 г засобу містять: чистий дельтаметрин - 0.027 р., чисті натуральні пиретрини - 0.120 р., виробництва фірми ACTIVA Srl, Італія, водний наповнювач - до 100 г.

Не містить летючих парів - у виробництві не застосовувалися розчинники. Використовувати тільки для обробки поверхонь.

ЗАСТОСУВАННЯ:

  • ЗАСІБ від ТАРГАНІВ, ЗАСІБ від МУРАХ і ЗАСІБ від інших повзаючих комах: розпиляти на поверхні, на яких часто з'являються комахи (плінтуси стін, простір під кухонним мийкою, тріщини, щілини, важкодоступні місця тощо).
  • ЗАСІБ від ПИЛОВИХ КЛІЩІВ, ЗАСІБ від БЛІХ, ЗАСІБ від МОЛІ, ЗАСІБ від КЛОПІВ і ЗАСІБ від інших комах, що паразитують на вовняних тканинах: обприскувати поверхні (килими, килимові покриття і т.д.), поки вони не стануть вологими.
  • ЗАСІБ від МУХ, ЗАСІБ від ОС, ЗАСІБ від КОМАРІВ та інших літаючих комах: обробити поверхні, на яких знаходяться комахи (підвіконня, віконні рами, скло і т.д.). Засіб також можна використовувати ззовні для обробки будівель по периметру (двері та косяки дверей, віконні рами, тріщини і канали комунікацій, які можуть вести всередину будівлі). При зовнішньому застосуванні виступає як засіб боротьби з літаючими комахами, а також з комахами, які можуть час від часу проникати в будинки (СОРОКОНІЖКИ, ЗВИЧАЙНІ ЧЕШУЙНИЦІ, ЩИПАВКИ, ЗЕМЛЯНІ МУРАХИ та т.д.).

ЗБЕРІГАТИ в недоступному для дітей та домашніх тварин місці, далеко від продуктів харчування та напоїв при кімнатній температурі.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: НЕ РОЗПИЛЯТИ ЗАСІБ У ПОВІТРЯ, розпиляти тільки на поверхні. Під час використання уникати попадання засобу на продукти харчування і на ємкості, призначені для їх зберігання. У разі попадання засобу на руки, слід негайно їх вимити. Після застосування засобу в житлових і спальних кімнатах, слід провітрити порожнє приміщення.

Не застосовувати засіб на тваринах! Не розпиляти на електроприлади!

ФАКТОРИ РИЗИКУ: речовина особливо токсична для водних організмів, може чинити тривалий негативний вплив на водне середовище.

Термін придатності становить 2 роки при зберіганні в темному місці при температурі від -25 до 25 ° С.

Оптова та роздрібна торгівля
дезінфекційним засобом «Смерть шкідникам № 2»
не ліцензується

Отзывы

Написать отзыв

Смерть вредителям №2 500 мл, оригинал

Смерть вредителям №2 500 мл, оригинал

Производитель  Итал Тайгер
Страна производительУкраина
Тип средстваАэрозоль
Основное назначение средстваОт всех видов насекомых
Объем500.0 (мл)
Дополнительные характеристики
Количество в упаковке20

Написать отзыв

29 других товаров этой категории:

Получайте информацию об актуальных скидках, бонусах и новых поступлениях товара, подписавшись на новостную рассылку!