Гербициды, от сорняков

Тивитус 2,5 г (аналог Титус)

Новое

Характер действия пестицида Избирательного  
Тип воздействия на организм Системные  
Препаративная форма   Гранулы  
Химический состав Неорганические
Производитель   Укравіт
Страна производитель Украина
Дополнительные характеристики
Количество в упаковке 60
Количество в ящике 1200
Минимальный заказ 10

Подробнее

$0.74

Данный товар не продается по одной единице. Вы должны выбрать по крайней мере 10 единиц данного товара.

Описание

Післясходовий гербіцид системної дії для знищення злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах картоплі, томатів, кукурудзи

 

  •  широкий спектр знищуваних  бур’янів;
  •  низька норма внесення;
  •  досить широке «технологічне вікно» застосування — від 1 до 7 листків;
  •  початок дії на бур’яни проявляється уже через 2-3 години після обробки;
  •  сумісний з більшістю інших пестицидів;
  •  немає обмежень щодо застосування у сівозміні;      

Діюча речовина: римсульфурон, 250 г/кг.
Препаративна форма:  гранули, що диспергуються у воді.

Спектр контрольованих бур’янів:

Чутливі бур’яни: плоскуха звичайна, пирій повзучий, мишій (види), пажитниця багатоквіткова, просо, пальчатка кровоспиняюча, вівсюг звичайний, тимофіївка (види), гумай, сорго двохколірне, гірчиця (види), галінсога дрібноквіткова, сухоребрик лікарський, жовтозілля звичайне, жовтець, жабрій звичайний, гірчак розлогий, гірчак почечуйний, щириця (види), міагрум пронизанолистий, грицики звичайні, талабан польовий, редька дика, рутка лікарська, зірочник середній, канатник Теофраста, морква дика, калачики, підмаренник чіпкий, кропива (види), мак дикий, вика посівна, кучерявець Софії, чистець (види), нетреба (види), падалиця зернових, соняшнику та ріпаку.

Середньочутливі бур’яни: осот рожевий, амброзія полинолиста, дурман звичайний, гірчак березковидний, ромашка, переліска однорічна.

Слабочутливі бур’яни: паслін чорний, лобода біла, осот жовтий (польовий), лутига, молочай (види), спориш звичайний, кохія вінична.

Культура   Спектр дії Норма витрати Спосіб, час обробки  
Картопля   Злакові та деякі дводольні види бур'янів 2,5 г на 15-25 л води  на 5 соток + прилипач Тандем   10-15 мл на 10 л води Обприскування за висоти бур'янів до 10-15 см. Використовують на більшості сортів картоплі, крім насінневих
Томати   Обприскування посівів  у фазі 1-7 листків культури
Кукурудза Обприскування посівів  у фазі 1-7 листків культури

Застосування: Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії проти бур'янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.  

Обприскування необхідно проводити в період початку росту бур'янів (сім'ядолі-дві пари справжніх листочків у дводольних, у однорічних злакових 2-4 листочки, багаторічні злакові за висоти до 10-15 см). Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період, коли бур'яни знаходяться в пригніченому стані), а також коли рослини мокрі після випадання опадів. Доцільним є використання в суміші з фунгіцидами ЦІЛИТЕЛЬ або ЗАХИСТ а також з мікродобривом АВАНГАРД ПАСЛЬОНОВІ.  При інтенсивному забур’янені посівів кукурудзи рекомендовано застосовувати бакову суміш: ТІВІТУС, 2,5 г + ГОЛІАФ, 60 мл на 15-25  л води на 5 соток з обов’язковим додаванням прилипача ТАНДЕМ 15 мл на 10 л води.

Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 днів, механізованих робіт – 3 доби (томати, картопля), кукурудза – не потребує. Строк очікування від обробки до збору врожаю — не регламентується.

Упаковка: 2,5 г.


Отзывы

Написать отзыв

Тивитус 2,5 г (аналог Титус)

Тивитус 2,5 г (аналог Титус)

Характер действия пестицида Избирательного  
Тип воздействия на организм Системные  
Препаративная форма   Гранулы  
Химический состав Неорганические
Производитель   Укравіт
Страна производитель Украина
Дополнительные характеристики
Количество в упаковке 60
Количество в ящике 1200
Минимальный заказ 10

Написать отзыв

30 других товаров этой категории:

Получайте информацию об актуальных скидках, бонусах и новых поступлениях товара, подписавшись на новостную рассылку!